GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kastruller 4482018
nr 448 2018
Kastruller
Dansk Designs Qvistgaard Denmark 1950-tal, röd med teakhandtag, röd resp gul med dubbelhandtag, längd 30 cm, naggar
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 januari 2007
500 kr
800 kr
800 kr